image ©Maxim Nikolaev
Wersja 0.43.0 i pożegnanie 2017-12-06 - Vedyimyn

Zespół OpenMW ma zaszcyt ogłosić wydanie wersji 0.43.0! Do pobrania, jak zwykle, tutaj, dla wszystkich systemów operacyjnych. Dodano wiele nowych funkcji i poprawek, poprawiono sztuczną inteligencję i skróty klawiszowe dla menu.

Koniecznie zobaczcie film o OpenMW i film o OpenMW-CS, autorstwa czcigodnego Atahualpy.

By zobaczyć listę zmian, zapraszam na angielską wersję blogu. Zapraszam tam również czytelników polskiej strony, zainteresowanych kolejnymi newsami.

Od kilku lat tłumaczyłem posty z angielskiej strony. Cieszę się, że mogłem umożliwić lekturę osobom, które z żywym zainteresowaniem chcą śledzić dalsze losy projektu, czytając materiały na ten temat w swoim własnym języku. Myślę, że nadszedł dla mnie czas, bym ustąpił z tego stanowiska.

Polska strona może być od tej pory rzadziej aktualizowana, w związku z czym proszę o śledzenie strony angielskiej. Gdyby ktoś chciał kontynuować tłumaczenia, lub pisać własne posty w języku polskim, oczywiście zapraszam do kontaktu na forum. Być może znajdzie się nawet ktoś, kto miałby chęć i umiejętności, by dodać polskie napisy do filmów chcigodnego Atahualpy, kto wie? ;) Myślę, że byłoby to znaczącym dziełem.

Z pozdrowieniami
i życzeniami wytrwałości
dla Czytelników
i całego zespołu OpenMW,
Vedyimyn

Zapraszamy do komentowania tutaj.

Comments are closed.