Szkielety grają nie-fair 2014-03-17 - sir_herrbatka

… i tak, o to wydaliśmy 0.29.0 – najlepsze OpenMW od czasów poprzedniego! Spójrzcie tylko na listę zmian, imponuje samym rozmiarem i – co najważniejsze, zawiera długo wyczekiwaną opcję zapisu gry. Oczywiście, jednak wszyscy już o tym doskonale wiedzą, pora więc przejść do wydarzeń z ostatniego tygodnia.

Ciekawą nowością w edytorze OpenCS, jest pojawienie się wstępnej implementacji panelu podglądu modelu. Jak sama nazwa wskazuje, jest to narzędzie służące do podejrzenia wyglądu przedmiotu, bez konieczności umieszczania go w oknie renderowania komórki. Nie przypominam sobie, by zbliżona opcja dostępna była w oryginalnym Construction Set – a wydaje się przecież wręcz niezbędna!

Oprócz tego, do kodu OpenMW zawitały kolejne poprawki sztucznej inteligencji. Od teraz, postacie pod wpływem lewitacji oraz chodzenia po wodzie są w stanie wykorzystać te czary by poruszać się nad obszarem wody, stwory zaś potrafią radzić sobie w walce dystansowej – wystrzegajcie się szkieletów–łuczników! Czasami potrafią posiadać one magiczne, paraliżujące strzały. Pewnie każdy weteran gry zdążył już doświadczyć uroku tej broni…

Fork me on GitHub

You must be logged in to post a comment.