Powróciłem. 2013-02-07 - sir_herrbatka

Stęskniliście się za mną? Na pewno się stęskniliście, a nawet jeśli nie to pozwólcie słodkim snom trwać choć odrobinę dłużej trwać; jak poranna rosa na letnim słońcu, jak dym ze zdmuchniętej świecy, jak bańka mydlana. Bo rzeczywistość w koło jest wroga i ma wielkie, ostre jak brzytwy kły.

Ale ponieważ mam pisać o openmw nie mogę zapomnieć o postępach w pracach nad animacjami. Chris zdziałał naprawdę wiele, mocno w to wierzę nawet jeśli nie rozumiem nawet skromnego ułamka z jego wyczynów (co równocześnie tłumaczy długość tego obowiązkowego fragmentu).

Scrawla lubię, a jego projekty szczerze uwielbiam, głównie z racji wspaniałej prezencji efektów na zrzutach, co wyraźnie oszczędza mi wysiłku opisywania ich rewelacyjności. Tym razem zajął się efektem rozchodzenia się fal w wodzie po przejściu postaci. A ponieważ jeden obraz znaczyć może więcej niż tysiąc słów… Są też słowa które znaczą więcej niż obrazów. Zwłaszcza jeśli ktoś je zapisze.

Blunted2night wciąż pracuje nad implementacją dziennika, a przy okazji dodał kilka brakujących do tej pory zmiennych w rodzaju OnPCEquip która ma swój udział w przykrej niespodziance po wypróbowania czerpaka.

Poza tym bugfixy. Nudy na pudy.

Ciekawszą wiadomością jest fakt zbliżającej się premiery OpenMW w wersji 0.21.0. Większych nowości niestety w tym wydaniu nie uświadczymy, ale wypróbować przecież zawsze warto. Film na youtube od WeirdSexy zapewne również nas nie ominie, co jest oczywiście wiadomością przynajmniej dobrą.

Fork me on GitHub

You must be logged in to post a comment.